Select Page

President of internet jokes

President of internet jokes

Vždycky když sedíme a pálíme ty hromady zelenýho sajrajtu tak vymýšlíme píčoviny. A jakmile nastane novej den a hlava se spánkem pročistí, tak ty píčoviny sou prostě pryč a přitom někdy jsou fakt kreativní a v ten moment tak realistický, že je škoda je zapomínat. Proto teď beru notebook a bouchám to sem. Jo a je to vo politice, tak schválně.

Jednou jsem vedl diskuzi, kterou jsme teď přenesli do konspirační teorie. Co když prezident Zeman a ty jeho komoušský kumpáni co nemaj prověrky a vlastně je berou vážně jen blázni nebo chudý lidi co dneska nemaj příležitost krást jak dřív, protože sou starý, tak co když ten Zeman toho Ovčáčka jen tak trollí. Když uvážíme, že Zeman dělá průsery, který jsou svým způsobem vtipný, třeba kdyby je dělal váš dědek, tak to bude nejlepší dědek na světě a ještě bude mít na svý chalupě na vysočině dost chlastu na ty dlouhý letní večery. Ty průsery sou sranda, nalitej na klenotech, podivný pády, hulení cigárek i tam kde se to nesmí, to sou cool průsery pro dědka. Jenže on je prezident, pán státu, autorita, byť si můžeme myslet cokoliv. Jenže autorita nikdy nepůjde před dav, s kůží na trh, aby řekl, jo chovám se jak blbeček sorry, ale můžu. Prezident na tohle má lidi.

Když sleduju jak Ovčáček pokaždý kam přijde potí košili, je v nervu, má naučený fráze a tělo tak v prdeli, že mu koukaj jen boty, tak mně napadá otázka, neposílá ho von ten Zeman do tědlech nekomfortních situací schválně? Co když Ovčáčkův prastrejda třeba Zemanovi nedal na vejšce zápočet, nebo ho šikanoval v nějakým kroužku nebo škole, to všechno si chytrý lidi pamatujou a ruku na srdce Zeman nebude blbej, to by nebyl tam kde je a on je dál než kdokoliv z Vás, jen na rozdíl od vás už je starej. A starý lidi dělaj pičoviny, zvlášť když se tím baví. Pamatuju, že můj děda trollí babičku nonstop, já do dneska pochybuju o tom, že by měl snad špatně slyšet. A Zeman je ten samej dědek, jen se Ovčáčkovi mstí, nebo jen prostě se baví na účet toho šprta. Možná je to jen pičovina, ale když sme tuhle konspiraci probírali, byla to velká prdel a tráva po dlouhý době způsobila záchvaty smíchu a zároveň neotupila hlavu dost na to, abych vzal notebook a napsal druhej blog za den… Kurva … sem dobrej..

Jo všechno tady je čistá fikce vytvořená v barevný fantazii mladejch lidí.

Bubaklife

About The Author

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *