Select Page

Smoke like i dont give a f*ck

Tráva, ďáblova rostlina, věc která se postupně stává součástí života všech lidí tady. Děcka kupujou po škole od školního dýlera za kilo skoro pravidelně, slože sou něco co je naprosto běžná věc. Ušetříš tři pětky na spritu z automatu a když seženeš další dva felláky vznikne plán jak se o polední pauze skvěle nakouřit. Děcka hulej a netajej se tím a co taky, mám to v piči. Dospělý co hulej jsou dneska téměř běžnej úkaz, každej jede na nějakejch drogách. Když to není tráva tak je to koks, na mejdanech do sebe lidi ládujou koule a čekaj kdy to šlápne. Emko, piko a ty největší ještěři do toho ještě zatripujou. Jo, i tohle mám v piči, ať si každej bere co chce, dokud to neomezuje můj svět, třeba somrováním drobnejch na imaginární vlak, tak je mi to uplně, ale uplně u prdele. Vždyť kurva i dnešní důchodci si pěstujou svý kytky ve skleníkách. Začalo to tím, že jim vnouček dodal semena s tím, že na podzim bude fajnovej venkáč. Pak se rozjel boom léčení se trávou a dneska každej třetí dědek s bábou maj prostě doma kytky. Nehulej, ale maj je. Rozhodně tím nezpůsobujou nikomu žádnou škodu ani ujmu. Je mnohem lepší když dědek bude mít doma deset kytek a dělat si z nich oleje a masti než když poloslepej sedne do káry a pojede. Můj názor. Sám hulim dost, stal se z toho životní styl, mám rád večerní rituál skládající se z balení brka a následnýho stavu kterej tě pošle rovnou do peřin. Miloval sem chvíle kdy sme se zhulili s holkou a pak sme šukali protože to celý bylo prostě takový jiný. Šukat mě teda baví i nezhulenej, ale o tom se bavit nechci. Jde o to, že teď o víkendu se v Praze pochodovalo, zase jako asi třikrát za rok, za legalizaci marihuany. Říkal sem si, že sem nikdy podobný sračky nevyhledával, protože to co si hulim a jak si to hulim může bejt každýmu uplně u prdele, na druhou stranu docházely papírky a vim, že spousta firem je na takovejch akcích dává zadarmo. Mimojiné sou milionkrát lepší než ty dvakrát navlhlý a dvakrát vysušený OCB od rákosek z večerky. Hecnul sem to a vyrazil. Další důvod proč se tak stalo byl ten, že to bylo fakt docela blízko.

Ulicí proudily davy různejch existencí. Cigáni který tam nejspíš somrovali stejně jako sem chtěl somrovat já byli z toho všeho nejmíň nahulený. Piko prostě nepřehulíš a cigánský piko už vůbec ne. Coural sem se ulicí se svojí skupinou a přes zhulený pankáče, čtyřicátníky a teenagery sem se dopracoval až na místo konání. Do piči asi sem ze starý školy, ale čekal jsem že na hulícím festivalu bude aspoň klid. Stovky zhulenejch lidí sedících na trávě a poslouchajících jamajskou muziku který jsem očekával, jsem našel v menšině. Vládnulo tam absolutní ještěrství. Drumce a další elektronická muzika jela kurva naplno, ještírci skákali a pogovali až se jim čtyři dredy málem zacuchávaly do sebe. Kurva já když hulim, tak chci klid, žádnej rámus, chci relaxovat, srát na svět a bavit se s kámošema. Tohle smrdělo pivem, tripama, reklamou a politikou. Politický zkurvenci který chtěj trávu legální tu měly svý stánky který sem nepochopil. Výrobci papírků, kuřiva a hadrů tu měli stánky a marketingový nástroje který tě k těm stánkům lákaly lepší než kdejakej korporát na nákupním dnu. Do piči chceme trávu legální proč? Abysme hulili? Aby se bábě nic nestalo když to s kytkama přepískne a zasadí toho víc? Nebo protože to je kurva výnosnej business kterej se pomalu probouzí. Ještěři, hipíci, starý pankáči co v devadesátejch hulili kopřivy a dnešní tráva je pro ně silná a všichni tyhle lidi mě dostali. Sehnal sem papírky a filtry gratis, takže cíl byl splněnej a šel sem do prdele.

Doma sem si ubalil svý brko v klidu, s kámošema ho vyhulil a ubalil další. Filtry i papírky naprosto v pořádku, největší škoda je, že tyhle firmy místo rvaní peněz do podobnejch eventů a fesťáků by měly zaplatit schopný obchodníky a dostat tyhle skvělý produkty víc do trhu. Lidem který si hulej tak jako já, by se hodilo víc kdyby si mohli koupit v řetězcovým tabáku kvalitní potřeby. Jsme přece jenom základem konzumní společnosti, a v tý jde kurva vždycky až na prvním místě o prachy. Nebo snad ne? Vážně potřebujeme legalizovat trávu proto aby ty největší žraloci ve farmaceutickym businessu vydelavali i na tom co už stejně v týhle zemi legální je, i když jenom na půl? Mrdat, to co já si hulim je čistě moje věc a nepotřebuju na to eventy, pochody plný ještěrů ani žádný zasraný povolení. Bubak smoker.

About The Author

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *