Select Page

Words

Proč vlastně dělám to co dělám? Proč je tenhle blog plnejch slov, který v některý chvíle dokážou zasáhnout ty místa, kde zrovna zásah je to poslední, co by potřebovaly. Následuje bolest, rozhořčení, obviňování a další řada bullshitů který zasíraj lidskou náladu. Oproti tomu ty samý slova dokážou pobavit ty který je sem přišli číst. Miluju poplácávání po zádech a slova uznání za to, jak sem to trefil, že bych měl dodělat tu podělanou knihu nebo že mě čtou i lidi, u kterých bych to nečekal protože je sám za něco uznávám. Důležitý pro mně při psaní je určitá svoboda vyjádření. Je skvělý, že žijeme v době kdy člověk může svobodně psát to jak vidí svět a čtou to lidi, který toho člověka znaj díky sprostejm slovům, který o světě rapuje ve svý hudbě. Je skvělý moct svobodně mluvit, je skvělý moct svobodně psát. Stejně tak jako je skvělý u toho psaní pálit brko. Nikdo nemá vyjebaný právo mi do toho kecat. Ale každej má právo si to přečíst.
Od čtenáře neočekávám nic. Necílím na skupiny, nemám v plánu ničit nikomu jeho sny, bohužel často někomu dokážu sebrat iluze. Otevřít oči, poslat trochu energie do mozku a začít myslet nebo jen nasrat, vytočit tak, že se v afektu mění životní postoje a organizujou battly v twerku. Umím vyvolat emoce, slovem dokážu udělat bordel v kleci plný spících lvů, což bývá dost často sebevražda. Ale i přes to to dělám a nepřestanu to dělat. Ne proto že bych snad byl šílenec, ale proto že dokážu přijmout veškerý následky, který by slova dokázaly vyjádřit. Dokážu se omluvit ve chvíli kdy je to potřeba, bohužel větší hodnotu v mým životě má to, když člověk dokáže pozdravit, poděkovat nebo poslat někoho do prdele, pokud je potřeba poslat ho do prdele. Omluva přichází až ve chvíli, kdy jsem přesvědčenej, že je potřeba se omlouvat.
Nicméně i přes to můj důvod proč tohle dělám je prostej a jednoduchej. Dělám to protože mě to baví, stejně jako většinu věcí který ve svým životě dělám. Špatnejch nebo dobrejch, všechno dělám protože to dělat chci a nepotřebuju k tomu nic víc, než sám sebe a svůj pohled na věc. Plus trochu trávy nebo alkoholu, vime vo tom všichni a stejně je nám po tom hovno. Ale nepřestanu to dělat, dokud mi to nepřestane dávat smysl a ať vymrdá každej kdo s tím má problém. Bubaklife

About The Author

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *