Select Page

666 words

Minule sem se snažil popsat moment, kdy chlap dostane strach ze ženský, je to přesně ve chvíli, kdy místo domů ho ženská táhne někam do Přední Kopaniny, ale to není podstatný, ženský občas šílej a to byla hlavní myšlenka. Dneska bych se rád zamyslel, proč šílej chlapi. V dnešní super technologický době, kdy na každýho všechno odevšad bliká, svítí, nutí ho se registrovat a zlepšuje mu život tím, že z něj dělá pohodlnýho jedince, řídící svět z mobilu, je snadný, najít lásku online. Partnery si vybíráme na tinderu jednoduchým pohybem do strany, a když náhodou druhá strana usoudí, že za něco stojíte, můžete si začít psát. Stejně tak může bejt první komunikace přes jakoukoliv jinou píčovinu, twitter, facebook, grinder a nebo třeba instagram.

Instagram je obzvlášť zákeřná zkurvenost, protože, fotky tam, jsou upravený, bitches vypadaj v realu jinak než na fotkách a vy prakticky lajkujete optický iluze. Pokud jste klasickej chlápek,váš život se točí mezi hákem, hospodou a něčím kde si v mikrovlnce vohřejváte zbytky, pak váš příběh končí tady, tím prostým označením symbolu srdíčka a v některých případech lehkou masturbací. Jenže co když nejste. Co když máte třeba solidně rozjetou karieru, jste známej a v podstatě jste to samý co kunda kterou lajkujete, jen místo krásy máte spíš něco jako talent. Sociální sítě jsou místo pro určitý skupiny lidí, dementy, trollově, úspěšný lidi a hezký lidi. Skupiny se mezi sebou různě prolínaj a zbytek světa neúnavně lajkuje, komentuje a masturbuje. A teď jste chlápek ze skupiny těch úspěšných a uděláte něco, co vaše okolí totálně nechápe. Z několika tisíc lidí sledující váš život si najdete v kyber prostoru lásku.

Na instagramu vám jednoho dne přijde direct message od profilu holky. Hezká holka, tak hezká, že kdyby byla auto, tak bude třeba ferrari, který mimochodem má na svým profilu taky. Fotky v mercedesu, puget růží, plyšovej medvěd, láhev vody voss a podobný pičoviny, který sdílí lidi, co se právě probouzej po mejdanu někde v Monacu. Člověk samozřejmě pociťuje radost, když o něj někdo takovej projeví zájem, ale následná radost je zašlapaná přílivem pochybností valící se vám do hlavy, jako skupina utečenců. Já osobně, jsem podobnej shit řešil a ve chvíli pochybností začala obří pátrací akce zakončená zrušením daných profilů. Boom, stalker vyhrál nad stalkerem. Jenže tohle není můj příběh. Tenhle příběh dostal zcela opačnej náboj. I přes pochybnosti o pravosti daný holky, mimochodem původem z ukrajiny, pracující v praze v butiku s drahejma kabelkama. Skvělý vlasy, postava na který sedí snad každej hadr, kterej oblíkne, mrdavě nevinej pohled, to všechno tady bylo. Stejně tak byly telefonní čísla, skype telefonáty a to všechno v naprostý harmonii a souznění dvou lidí na opačných koncích internetovýho připojení. Jenže skype hovory byly bez videa, z důvodů, že je kamera rozbitá. Změny hlasu na druhým konci se projevovaly pokaždý, když zapochybujete. Zkusíte z ní vytáhnout fotku s novinama z danýho dne, nebo cokoliv, co by jen trochu dokázalo, že hlas je opravdu člověk, kterej je na fotkách nejasnýho původu na instagramu a vona vás sežere, že ste zmrd co ji nevěří a vy se nakonec div ne omlouváte. Plánujete budoucnosti, někdy ji dokonce ste schopný naslibovat věci, který normálně neděláte nebo ji poslete prachy. Protože samozřejmě placená modelingová zakázka vyšla, ale čeká se na fakturu. Doživotně. Vaše posedlost a zatemnění rozumu imaginární iluzí z internetu je na vrcholu. Někdy nevěříte ani prokazatelnejm důkazům, že ta vaše je sice ruska, mluví rusky, ale rozhodně není tou osobou na fotce. Může být kýmkoliv, šílenou fanynkou, pubertální fanynkou, ale i totálně vyšinutou píčou po který vám zůstanou nakonec jen zprávy o tom, že se jde zabít. Pokud jste extra dement, posíláte ji prachy, fotky svýho nahoněnýho péra nebo adresy a časy, kde kdy budete. Ono totiž není špatný prásknout někomu o sobě všechno, zvlášť když vy o něm máte zkreslený představy.

Je na čase vypnout komp a věnovat se těm, co opravdu chodí, dotknou se vás, zpičujou vás když jim prohulíte byt, prostě těm opravdovejm a na tyhle poloskutečný z vysoka srát. Bubak instagramlover

About The Author

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *