Select Page

Macurati quatro porte

Co takhle děláte v sobotu večer? Dřepíte v baru a děláte si základ na následný pokračování do clubu, kde při troše štěstí nabalíte a vomrdáte nějakou tu dvacítku? Někdo taky může sedět doma na prdeli a čumět na televizi, i když, tahle zábava nejspíš drží fakt jen tu nejstarší kategorii nebo třeba jste dostali od svý holky co vás sere nějakej zasranej wellness zájezd někam do prdele a vy trávíte sobotní večer sezením v nějaký výřivce, kde pár hodin před váma mocně mrdal párek teploušů a vy si nevšímáte ničeho, jen vychutnáváte výřivě pěnící vodu, nachlazenou bohemku a fakt, že na pokoji budete lízat až vás z toho bude bolet huba. Tohle všechno jsou moc hezky strávený soboty, ale ne pro mě. Nebudu nikomu tvrdit, že jsem týpek co miluje akci, seru na vysokohorský tůry, neláká mě jezdit na hory, kde vás lanovka vyveze na kopec a vy to pustíte na lyžích dolů, nic takovýho. Mám rád zábavu a vzdělání a to přesně byl můj cíl tuhle sobotu. Abych to specifikoval, vyrazil jsem si na přednášku o tyranech a domácím násilí od jednoho mediálně známýho bouřliváka. Dost lidí co to tady pravidelně čte, taky moc dobře ví, že nejmenuju a proto se budu snažit to dodržet i teď.

Mediálně známej bouřlivák, začal svoji karieru a mě se dostal do podvědomí už před mnoha lety, kdy začal různě zachraňovat svou vyvolenou, dnes už zesnulou zpěvačku. Zlí jazykové tvrdí, že tenhle týpek a manžel tý zpěvačky, ji dohnali až pod vlak z Benešova do Prahy, kde zakončila svoji cestu životem. Než se tak stalo, stačil ji unýst do itálie na zámek jistýho hraběte, několikrát se poprat s jejím manželem, najít si jinou přítelkyni, aby se s ní mohl objevovat v novinách a taky začít organizovat kampaň proti domácímu násilí. Jeho přesvědčení bylo v mediích prezentováno natolik, že jsem toho člověka musel prostě vidět naživo. Už kdysi, když jsme měli pořad v radiu, kam jsme zvali hosty, u nás by. Jenže já byl zrovna tou dobou na služební cestě, takže mi týpek unikal. Těsně před smrtí zpěvačky stihnul realizovat svůj projekt paletovejch domečků pro týraný ženský. S velkou slávou a samozřejmě za přítomnosti medií si na svý zahradě zbouchal z europalet chajdu a pár měsíců na to následoval release jeho brožurek. Těch podle svých slov nechal udělat pětitisícovej náklad a asi tisíc jich je pryč. Nějaký šly pryč za desetikorunu, na titulní straně je natisknutá cena 25CZK a já ji dostal ten večer zadarmo včetně autogramu. Sama brožurka je humorně udělaná od a do zet autorem a hned na první stránce se omlouvá za chyby. Leckdo by mohl namítnout, že návod na obranu proti domácímu násilí by mohl úplně stejně fungovat i jako návod, jak ideálně nějaký to násilí provádět. Publikace má gradující tendenci, na prvních pár stránkách se dozvíte o tahání za vlasy, příležitostný facce až po bránění lékařský péči. To je mimochodem veliký pozor. Násilník totiž dle brožury často nutí oběť, aby po tom co dostane doma přes piču, podepsala revers a mohla zpátky domů, dostat zase. Celá brožura je zakončena několika příběhy týraných žen.

Nicméně to dost přeskakuju. Přednáška byla strategicky umístěná v Klánovicích, dost daleko na to, aby tam internet a jeho zlí trollící uživatelé měli problém se dosat. Na fb události k přednášce se totiž během pár dnů objevila na tisícovka účastníků a skoro tři tisíce těch, co o přednášku mají zájem. Kapacita podniku podle mých předchozích investigacích nepřesahovala sto míst. Jenže ochránce žen si s největší pravděpodobností pošéfoval i počasí a tak v sobotu večer dost nepříjemně chcalo. To snižovalo účast internetu ještě víc. I přes různý hecovačky a počáteční nadšení mýho okolí, se nás nakonec sešlo pouze jedno plný auto. Dvakrát péro a dvakrát vagína. Po příjezdu na místo někdy v půl osmý jsme zjistili, že přednášky jsou po dvou hodinách a jedou už od šesti, pro velký zájem pochopitelně. Jako host se svým pěveckým vystoupením byl ohlášen výše zmiňovaný hrabě italského původu. Vychytali jsme poslední místa k sezení a objednali si třikrát colu, jednou pivo a začali jsme balit brko. Během pár minut byl bar relativně zaplněný různými lidmi v kategorii dvacet až třicet let. Že by měl bejt někdo týranej, to rozhodně ne. Než začala přednáška avizovaná na osmou stihli jsme venku odpálit brko. Během vypalování se objevil hrabě i s prostorově výraznou ochrankou, rozumějte tomu tak, že ten chlap byl spíš tlustej než narvanej. Hrabě vypadal tak, jak se na správnýho Itala sluší a patří. Celej večer jsem očekával, kdy se objeví manžel mrtvý zpěvačky, bohužel se tak nestalo.

Ital spustil dvě nějaký vodrhovačky na mikrofon a z podniku se ozývalo nadšený povzbuzování a hesla typu bravo hrabě. Po něm už se chytil mikrofonu sám mistr domácí násilí. Na sobě měl dokonale nepadnoucí bílý sako, bílou košili a lakovaný černo bílý boty. Jeho dlouhý vlasy a strniště umocňovaly jeho vzhled. Abych řekl pravdu, nemám páru o čem to vyprávěl, chvíli pouštěl nějaký slajdy na televizi a pokaždý když chtěl přepnout na další slajd, spustila se nějaká písnička od Katy Perry, která by tam nejspíš hrála, kdyby se tahle přednáška nekonala. Holt s technikou je sraní vždycky. Předem bylo avizovano, že tyrani se připodobňují k určitý postavě z pohádky. Tou pohádkou je mrazík. Podobu postav z ní s tyranem jsem nezaznamenal protože jsme šli radši dát brko. Přednáška gradovala a já si začal všímat, kdo že to na ni vlastně dorazil. V podniku bylo několik desítek lidí a vážně to celý bralo tak asi šest z nich. Hrabě, přednášející, dědek s foťákem a tři ženy v pokročilém věku. Ty seděly u stolu blízko nás a bylo jim dost proti srsti, že tam je dost lidí dělající si z toho prdel. Bohužel, byly v takový menšině, že až na jednu, všechny mlčely. Zbytek osazenstva tvořil zhmotnělej internet. Jedna polovina podniku reagovala posměšně na většinu výkladu, druhá se přednášejícího zastávala, čímž ho vlastně trollila taky. Po přednášce nastala autogramiáda rozdaných brožurek a dorazila televize. V tu chvíli jsem si všimnul, že někteří jedinci mají triko s namalovanou podobou přednášejícího nebo jen s jmény jiných aktérů medializované kauzy. Většina z nich si však poctivě vystála frontu na podpis a možnost prohodit s mistrem pár slov. I já jsem tuto možnost využil. Kecy o hovně, selfie pro svou soukromou sbírku a pár úsměvů pro televizi. Pak jsme se sebrali a jeli odtamtud doprdele.

Závěrem musím říct, že přednášející má můj obdiv i přes to, že může působit jako pomatenej debil. Jeho investování energie do boje proti něčemu co je téměř nemožný vymýtit je neuvěřitelná, to že uspořádá přednášku, byť za nepříznivýho počasí a navíc uplně v prdeli, o který dopředu ví, že se ji lidi budou smát. A co víc on ji nezruší, najde koule na to si stoupnout před bar plnej zhmotnělých internetových trollů a odvykládá tam všechno co má srdci, to je samo o sobě dost obdivuhodný. Můj osobní pocit je ten, že stejně ve finále nejde o týraný ženský, jde o to bejt vidět, bejt třeba slavnej, to je pocit, kterej některý lidi potřebujou víc než třeba mrdat a tenhle chlápek to tak nejspíš má podobně, ale kurva dal to a já mohl bejt u toho. Takže i když jsem říkal, že nechci nikoho jmenovat, Olga Lounová je sračka kterou internet porazil. Tenhle chlápek se mu postavil.

Bubak life

 

 

About The Author

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *