Select Page

Pakoštane tour 2014

Stal se ze mně otrok korporátu před dovolenou. Je to tak, mám tejden a pár dnů před odjezdem na největší chlastací akci u moře, kterou každoročně pořádá můj táta a sám na sobě cejtim, že sem protivnej jak sračka. Z největší pravděpodobností to bude tím, že se snažím odjet s čistým stolem, aby až se k němu vrátím, mohl bejt zase pěkně zasranej prací. Větší míru svý protivnosti připisuju tomu, co se kolem mě ať už v blízkým nebo vzdáleným okolí děje. A teď asi nejspíš přijde kilometrovej výčet toho co mně sere. Ne, mrdat, je mi jedno, že je na ukrajině válka stejně jako mně tak docela netrápí, že ebola kosí západ afriky. Neřeším ani ty islámský zkurvence co vyhrožujou koupelí v krvi, dokonce ani panteři ve Fergusonu mě netrápí. Jsem vyrovnanej, a přes to trochu protivnej, ale pořád jsem si jistej, že to není hromadou práce, zařizováním milionu věcí, nechtěným sledováním twerkujících kurev nebo rapujících sedmnáctek kterejm pravděpodobně z toho testosteronu do roka naroste kňour, ne všechno je v pohodě.
Vlastně bydlím v novým skvělým bytě, dokonce sme za odvoz sehnali novou sedačku na který se dá příjemně odpočívat, když člověk přijede z práce. Hned další den, jsem byl na tripu na slovensko a cestou zpátky se mnou přijela kamarádka z moravy. Jako správná moravačka s sebou přivezla domácí kořalku a já jako správnej hostitel, jsem nakoupil pochutiny a pozval další lidi, aby nás náhodou třeba nebylo málo. Podle všeho to byl dobrej nápad a ta holka se asi něčeho bála protože byla docela přítulná. Co vám budu povídat, jako kdyby Fergie z black eyed pease vomrdal zbytek kapely. Bylo to fajn, nějakou náhodou se při tom pochcal i ten nově doveženej gauč a vytopila koupelna, ale bylo to prostě super. Takovejch večírků by mělo bejt víc a doufám ,že příště nedostanu na moravě jen tu pálenku a nepojedu sám. Takže v tomhle směru je taky všechno v pořádku, a i přes to pořád cejtím lehkou vzpruzelost. Taky mi vyšel klip, po skoro roce sem napsal do dobrýho studia a nahrál něco, sám sem si k tomu postříhal video a celý to věnoval svejm kámošům. Video je skvělý, je čistý a je o nás, o tom jak žijem. Vlastně to je stejný jako kdybych nafilmoval to, co tady píšu.
Doufám, že až když už po několikátý dávám dovolenou až v tom posledním možným termínu, tak že to bude stát za to. Stejně jako to zatím pokaždý za to stálo. Těším se na to kombo který jede, tátova parta ze starších mazáků a moje menší parta z mladejch zvířat, který milujou život. A život miluje nás. A já o tom všem budu pravidelně reportovat. Takže všem kurvám který už maj po dovolený pošlu z od moře mušličku nebo spíš víčka od lahví který padnou. Bubak life

About The Author

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *